top of page

Novembris

Šajā lapā atradīsiet aktuālos galamērķus novembra mēnesim 2023. un 2024. gadā. *Cenas ir aptuvenas un norādītas, lai ieplānotu provizorisko budžetu kompleksajam ceļojumam vienai personai, ceļojot divatā. Ja kāds no galamērķiem jūs ir ieinteresējis – sazinieties ar mums!

Emirāti

Apvienotie Arābu Emirāti

Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) atrodas Arābijas pussalas dienvidaustrumos. Ziemeļrietumos AAE ir robeža ar Kataru, austrumos ar Saūda Arābiju, bet dienvidos ar Omānu. Apvienotie Arābu Emirātu krastus apskalo Persijas jūras līča un Omānas līča ūdeņi. Valsts krasta līnijas garums ir 700 km, no tiem 600 km ir gar Persijas jūras līci un 100 gar Omānas līci. Jūsu izvēlei piedāvājam komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas dažādos kūrortos! Lidojumi no Rīgas! Pieejami dažādi datumi un viesnīcas

Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) atrodas Arābijas pussalas dienvidaustrumos. Ziemeļrietumos AAE ir robeža ar Kataru, austrumos ar Saūda Arābiju, bet dienvidos ar Omānu. Apvienotie Arābu Emirātu krastus apskalo Persijas jūras līča un Omānas līča ūdeņi. Valsts krasta līnijas garums ir 700 km, no tiem 600 km ir gar Persijas jūras līci un 100 gar Omānas līci. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

Maurīcija

Maurīcija

Maurīcijas sala – tā ir tropu paradīze Indijas okeānā pie Āfrikas austrumu krasta. Sala savaldzina ar tirkizzilajām lagūnām, baltajām smilšu pludmalēm, smaragdzaļajiem tropu zaļumiem un greznajām viesnīcām. Ne velti savulaik Marks Tvens teica: “Maurīcija eksistēja vēl pirms paradīzes, un Dievs radīja paradīzi pēc tās tēla un veidola.” Daba šeit patiesi ir kā paradīzē. Esi noskatījis šo galamērķi? Raksti/zvani mums!

Tenerife

Spānija-Tenerife

Tenerife – lielākā Kanāriju arhipelāga sala. Dabas apstākļi un reljefs šeit ir pārsteidzoši daudzveidīgi: vulkānisko tuksnešu “mēness ainavas” ar majestātisko Teide vulkānu, kura sniegotā virsotne jau senos laikos bijusi drošs orientieris daudziem jūrasbraucējiem; augstās kalnu grēdas salas vidienē, kas ir cēlonis lielajām dabas apstākļu atšķirībām salas dienvidu un ziemeļu daļā; stāvie klinšainie krasti, kas desmitiem metru augstumā slejas pār putojošām okeāna bangām, saviļņojot ar savu majestātiskumu un varenību, – tas vēl ne tuvu nav viss skaistais, ko iespējams aplūkot, apmeklējot Tenerifi. Pateicoties salas maigajam un sausajam klimatam, to bieži dēvē par “mūžīgā pavasara salu”. Katru gadu šeit ierodas gandrīz 11 miljoni tūristu, glābdamies no kontinentālās ziemas aukstuma un drēgnuma. Laika apstākļi šeit ir tik vienmērīgi, ka atpūtas sezona šajā paradīzes stūrītī ilgst visu gadu. Pateicoties komfortablajām viesnīcām, lieliskajai daudznacionālajai virtuvei, dažādajām ekskursijām un jūras izklaidēm, atpūta Kanāriju salās būs patiesi neaizmirstama. Par salas pērli neapšaubāmi uzskatāms kūrorts Plaja Amerikasa, kas atrodas tikai 17 km attālumā no starptautiskās lidostas Reina Sofia. Šeit iespējams jauki atpūsties, nodarboties ar sportu, izklaidēties un uzlabot savu veselību Mare Nostrum Resort SPA centrā. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

Grankanārija

Spānija-Grankanārija

Grankanārijā mūžīgā vasara un saule valda 320 dienas gadā, padarot to par ideālu atpūtas ceļojumu galamērķi visos gadalaikos! Šo Kanāriju salu dēvē par miniatūru kontinentu, jo dažādais reljefs padara salas ziemeļu un dienvidu klimatu atšķirīgu. Siltā klimata dēļ kūrorti ir izvietoti dienvidu daļā. Šeit arī atrodamas skaistākās pludmales – Maspalomas, Las Canteras, Playa del Inglés un citas. Savukārt, vēsākajā – ziemeļu pusē – atrodas iespaidīgi dabas parki, kā arī kolorīti ciematiņi un pilsētas, no kurām ievērojamākā ir Kanāriju salu arhipelāga lielākā pilsēta Las Palmas. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

Maldīvas

Maldīvas

Maldīvu salas ir kalnu ķēdes daļa, kas stiepjas no Lakadivu salām līdz Čagosai. Tās garums apm. 2 tūkst.km. Arhipelāgs, kas atrodas dienvidos no Indijas un 670 km attālumā rietumos no Šrilankas, ietver sevī divkāršu atolu ķēdi, kura šķērso ekvatoru un ir izstiepta 800 km garumā un 130 km platumā. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

Šamelšeiha

Ēģipte-Šarmelšeiha

Šarmelšeiha, pateicoties tās patīkamajam klimatam, dzidrajai jūrai un krāšņajiem koraļļu rifiem, ir viens no iecienītākajiem ziemas sezonas galamērķiem. Visu ziemu ir patīkami silts, (22–27°C), saulains un lietus uzlīst pavisam reti. Šarmelšeihu ir iemīļojušas gan ģimenes ar bērniem, kas īpaši novērtē komfortablu atpūtu – ērtu tiešo lidojumu un “viss iekļauts” (All Inclusive) viesnīcu servisu, gan ūdens sporta cienītāji, kas zina, ka Sarkanā jūra ir viena no labākajām pasaules vietām zemūdens niršanai, kā arī citām aktivitātēm – snorkelēšanai, kaitbordam, veikbordam, vindsērfingam. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

Hurgada

Ēģipte-Hurgada

Doties uz Hurgadu ir vērts vien Sarkanās jūras un tās zemūdens pasaules dēļ. Turklāt šeit pastāvīgi virmo lielisks klimats, tādēļ atpūsties kūrortos var visa gada garumā. Tuksnešu eksotika un Sahāras smiltāji, kurus šķērso garākā upe pasaulē, Nīla, tāpat jau ilgu laiku vilina miljoniem tūristu, atpūtnieku un pētnieku. Eksotiskā vietējo iedzīvotāju ikdiena svārstās no arābu tirgiem un mošejām līdz klejotāju beduīnu dzīvei. Ieinteresēja? Raksti/zvani mums!

bottom of page