top of page

Lidojam uz Tenerifi! 30.10.2022–02.04.2023.

Tenerife ir ideāla atpūtas vieta ar daudzveidīgām un neparastām izklaides iespējām, turklāt doties šajā virzienā ir laba ideja visa gada garumā!

Volcano

☀️Izcilais klimats un pārsteidzošā daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem, kā arī cilvēku viesmīlība un sirsnība, ir tās vērtības, kas padara Tenerifi pievilcīgu tūristu acīs.

 

☀️ Tenerife ir lielākā no arhipelāga salām. To bieži mēdz dēvēt par mūžīgā pavasara salu – visu gadu maigais un siltais klimats piesaista tūristus no visas pasaules. Ziemā gaisa temperatūra nenoslīd zem 20°C, vasarā reti pārsniedz 30°C. Ūdens temperatūra svārstās no 18°C–22°C.

☀️ Salas centrā izslējies neparasti skaistais Teides vulkāns, kurš sadala salu divās klimatiskajās zonās – mitrajā, augiem pārbagātajā ziemeļu un saulaini sausajā dienvidaustrumu zonā. Salas dienvidu daļā ir ievērojami siltāks, tādēļ šeit izvietoti lieli kūrorti, kas tūristiem piedāvā visus izklaižu veidus, kādus vien iespējams iztēloties. Tenerifes, okeānā iestiepušies, melnie vulkāniskie krasti un melno smilšu pludmalēm atgādina citas planētas dabas skatus.

☀️ Romantikas meklētāji var paklaiņot pa banānu plantācijām, pussagruvušajām, kolonistu pamestajām villām un baltu mājiņu ciematiem, bet izklaižu mīlētāji var katru vakaru izklaidēties dažādos klubos un diskotēkās.

☀️ No februāra līdz marta vidum salās notiek karnevāls, kad simtiem tūkstoši vietējo iedzīvotāju iziet ielās, kas ir patiesi iespaidīgs un skaists skats, un krāšņumā neatpaliek pat no Riodežaneiro karnevāla.

☀️ Tenerife ir ideāla vieta golfa cienītājiem. Pa visu salu ir izvietoti 8 golfa laukumi, no kuriem katrs atšķiras ar reljefu un apkārtējo panorāmu.

☀️  Viens no populārākajiem atpūtas un sporta veidiem salā ir vindsērfings. Pilsētiņas El Medano ziemeļu līcī spēcīgie ziemeļu vēji piesaista šī sporta veida profesionāļus, bet dienvidu līcis piemērots iesācējiem.

✈ Izlidošana 30.10.2022–02.04.2023. (SVĒTDIENĀS)

ℹ️ Cena no 985 EUR vienai personai, ceļojot divatā, ar iekļautām brokastīm uz septiņām naktīm.*

ℹ️ Cenā iekļauts:

Avio biļetes Rīga–Tenerife–Rīga (AirBaltic).

Rokas bagāža 1 vienība 8kg / persona.

Nododamā bagāža 1 vienība 23 kg / persona.

Grupas transfērs.

Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā, ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

ℹ️ Cenā nav iekļauts:

Ēdieni un dzērieni lidojumā laikā.

Ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Ceļojuma apdrošināšana.

Individuāls transfērs.

*Pieejami dažādi datumi un viesnīcas.

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

*Cena ir dinamiska un var mainīties.

*Cena par vienu personu, ceļojot divatā.

bottom of page