top of page

Citādas Azoru salas – Faiala, Piku, Sau Migela – valsts svētkos novembrī

Piecas pilnas dienas:

16.11.2023. Rīga 06.00–08.30 Porto (degvielas uzpilde) 09.20–11.30 Orta
20.11.2023. Orta 10.00–11.10 Ponta Delgada (diena Sau Migela salā) 22.10–08.20 Rīga

Image by Rita Candeias


Vai esat gatavi piedzīvot valsts svētkus neierastā vidē ar krietnu devu jaunatklāšanas gara? Tad noteikti sakiet jā tieši šim ceļojumam! Pasakains piedzīvojums  Atlantijas okeāna pērlē – Azoru salās.

Pirmā iemaksa 200 eiro. Turklāt, rezervējot šo piedzīvojumu līdz 31. janvārim, dāvanā pilnas dienas Faialas salas ekskursija 80 eiro vērtībā! 

✈ 16.11.2023. Rīga 06.00–08.30 Porto (degvielas uzpilde) 09.20–11.30 Orta20.11.2023. Orta 10.00–11.10 Ponta Delgada (diena Sau Migela salā) 22.10–08.20 Rīga

16.novembrī lidojumā uz Ortu paredzēta tehniskā nosēšanās degvielas uzpildei.

20.novembrī no rīta tiks veikts pārlidojums no Faialas salas uz Sau Migelas salu, kas arī atrodas Azoru salu arhipelāgā. Tur jums tiks dota brīva diena (~12h) līdz vakarā lidosim tālāk uz Rīgu. Šo dienu var pavadīt pēc saviem ieskatiem vai pievienoties ekskursijai.

ℹ️ Cena: 1099 EUR vienai personai, ceļojot divatā. (Piemaksa par vienvietīgu numuru 100 eiro).

ℹ️ Cenā iekļauts:

Avio biļetes Rīga–Porto–Orta–Rīga

Lidostu nodokļi, bagāža (10 kg nododamā un 5 kg rokas).

Grupas transfērs.

4 naktis 4* viesnīcā Hotel do Canal 4* divvietīgā istabā ar iekļautām brokastīm. 

ℹ️ Cenā nav iekļauts:

Ēdieni un dzērieni lidojumā laikā.

Ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Ceļojuma apdrošināšana.

Individuāls transfērs.

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

*Cena ir dinamiska un var mainīties.

*Cena par vienu personu, ceļojot divatā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 100 eiro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par viesnīcu Hotel do Canal 4*:

Labākā salas viesnīca Hotel do Canal 4* atrodas pašā pilsētas centrā līdzās jahtu ostai un promenādei, kas stiepjas gar okeānu. Istabās atrodams viss viesu ērtībām nepieciešamais, restorānā „Kliperis” pieejamas gan bufetes brokastis, gan nobaudāmas vakariņas pēc ēdienkartes. Noīrēto automašīnu var atstāt viesnīcas bezmaksas stāvvietā, bet par papildus maksu apmeklēt SPA zonu ar tvaika pirti un džakuzi.

08-hc-front5_wide.jpg

Par galamērķi:

Tad, kad vienmuļo Atlantijas klājumu pēkšņi nomaina spilgti zaļi ielāpi , kas līgani pāriet tādās kā brūna, aizvēsturiska pūķa ribās, un no mākoņiem lidmašīnas logam pavisam tuvu iznirst harmoniski veidota kalna smaile, ir skaidrs – Azoru arhipelāga centrālo salu grupa ir klāt.

Neregulāra piecstūra formas sala Faiala galīgi neliekas vientuļa okeāna vējos, jo pavisam neliels šaurums (7km) to atdala no Piku ar Portugāles augstāko virsotni uz tās, 19km no iegarenās siera ražotājas Sau Žoržas, un, ja laimējas, skaidrā dienā var saskatīt pat 85km attālo Graciozu.

Lai gan tā pēc izmēriem ir tikai piektā lielākā no visām deviņām arhipelāga salām, salinieku savstarpējā dzīvesvietas reitinga ziņā tā noteikti ieņem daudz augstāku vietu, jo, kā nu ne- te atrodas viena no kopumā sešām pilsētām Azoru salās, kurā turklāt izvietojusies Azoru Autonomā reģiona valdība.

Iesakām apmeklēt:

  • Pludmales – dodieties pastaigā uz Pim ostas pludmali, kas no viesnīcas atrodas vien 5 min gājiena attālumā, un nelaidiet garām iespēju apskatīt arī Almošarifes melno smilšu pludmali, kurai piemīt nedaudz maģiska aura, un tieši šeit piestāja pirmie Faialas ieceļotāju kuģi.

  • Iegriezieties leģendārajā Pītera “Sport Café”, kas līdzās Ortas ostai laipni uzņem jūrniekus (un ne tikai) jau 103 gadus, un neatsakiet sev šeit populārāko dzērienu - džinu ar marakujas liķieri.

  • Vaļveidīgie – kašaloti un pudeļdeguna delfīni. Vērojiet tos no laivas, iepazīstiet muzejos gan Ortā, gan visvairāk Azorās apmeklētajā muzejā Piku un, protams, apskatiet savdabīgo mākslu uz vaļu zobiem dobspiedes grafikas oforta tehnikā.

  • Piku salā īpaša ir vīnogu audzēšana “lavas sētiņās”, kas vietējo ainavu padara tik neparastu un vīnus tik īpašus. Apskatiet, iemūžiniet un nogaršojiet!

  • Aktīvās atpūtas cienītājiem, protams, obligāts uzdevums ir Piku virsotnes sasniegšana. Piku vulkāns, sasniedzot 2351 m augstumu, ir augstākā Portugāles virsotne. Uzkāpiet, dāviniet sev gandarījumu!

  • Viesojieties Vulkānu izziņas centrā, peldieties dabiskajos lavas baseinos Varadouru, foto kamerās ķeriet spocīgos lavas laukus Piku salā, O Morro klinti, kas atgādina ūdenī slīdoša un sastinguša milzu radījuma galvu, un neparasto ainavu pie tālākā Faialas rietumu punkta Kapeliņuš, kas šāda izveidojusies vien 65 gadus atpakaļ.

bottom of page