top of page

Rezervē ceļojumu uz krāšņo Melnkalni vasarā!

Cenas no 380 eiro*.

unsplash-AUaEboiEbuM_edited.jpg

Plāns skaidrs – tiekamies šovasar Melnkalnē! Šī ir valsts, kurā katrs stūris atstāj milzīgu iespaidu. Šeit noteikti ir ko redzēt ikvienam, tāpēc lidojumus uz šo pasakaino valsti sākam jau no 30. maija līdz pat sezonas noslēgumam – 19. septembrim.

Lidojumi uz Melnkalni no Rīgas katru nedēļas otrdienu ar "Sky Up" aviokompānijas ērtajām lidmašīnām, sākot no 30.05.2023 līdz 19.09.2023. Izvēlieties sev piemērotāko datumu un sazinieties ar mums, mēs piemeklēsim izdevīgāko variantu. Tikmēr piedāvājam dažus ceļojumu variantus:

 

✈06.06.2023. Apartments Rooms Jovana 3*, 7 naktis – 380 eiro*

✈30.05.2023. Apartments Rooms Jovana 3*, 7 naktis, iekļautas brokastis – 443 eiro*

✈30.05.2023. Obala Zelena 3*, 7 naktis, iekļautas brokastis un vakariņas – 527 eiro*

✈30.05.2023. Vile Oliva Hotel 4*, 7 naktis, viss iekļauts – 695 eiro*

✈30.05.2023. Montenegrina Hotel & SPA 4*, 7 naktis, viss iekļauts – 705 eiro*

*Cena par vienu personu, ceļojot divatā. Cena ir dinamiska un var mainīties. Tajā ir iekļautas lidmašīnas biļetes, grupas transfērs un uzturēšanās attiecīgajā naktsmītnē ar norādīto ēdināšanas veidu.


Un, lūk, arī iedvesmai pāris vietas Melnkalnē, kuras noteikti ir pelnījušas būt jūsu fotogalerijā!
💛 Taras upes kanjons
Šis kanjons un blakus esošā Durmitoras nacionālā parka teritorija ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tās mērogs un dziļums, dažkārt sasniedzot 1300 metrus, ir patiesi iespaidīgs!

💛 Kotoras līcis
Šo vietu ir vērts apmeklēt, jo no tās paveras neaizmirstams skats. No vienas puses līci ieskauj augsti kalni ar sniegbaltām virsotnēm. Savukārt lēzenās nogāzes siltajā sezonā ir blīvi klātas ar zaļumiem un košiem ziediem.

💛 Neguši ciems
Kalna pakājē, aptuveni 900 metru augstumā virs jūras līmeņa, mājīgā vietā atrodas ciems. Šeit var nobaudīt lauksaimniecības produktus un slaveno “prosciutto” vītināto šķiņķi, ko īpaši prasmīgi pagatavojuši vietējie pavāri.

💛 Lovcenas kalns
Vai vēlaties redzēt vienu no skaistākajiem Melnkalnes skatiem? Uzkāpiet šajā kalnā, lai skatītu vienu no labākajām panorāmām valstī. Šeit ierīkots ērts gājēju celiņš, un vienā no nogāzēm ierīkots mūsdienīgs skatu laukums.

💛 Pivas ezers
Caurspīdīgais smaragda ūdens, gleznainie krasti un apkārtnes kalnu ainavas neļauj noticēt, ka šo ezeru radīja cilvēka rokas. Taču tā ir taisnība – šī nav dabas, bet gan cilvēka veidota ūdenskrātuve, kas kļuvusi par vienu no Melnkalnes rotājumiem.

Neatkarīgi no tā, cik daudz laika jūs atvēlat ceļojumam Melnkalnē, ar to tik un tā nepietiks! Tāpēc atgādinām, ka uz Melnkalni sākam lidot no 30.maija, un savu atvaļinājumu vai pat vairākus varat sākt plānot jau tagad! Mūsu storijos varat atrast labus ceļojumu ieteikumus.

Melnkalne jūs jau gaida!☀️

bottom of page