top of page

Madeira Jaunajā gadā 2024
Lidojums 769 EUR
Lidojums + viesnīca 1469 EUR

Madeirā Ziemassvētkus un Jauno gadu sāk gaidīt jau no decembra pašām pirmajām dienām. Svētku gaidīšana ietver ne tikai krāšņi izdekorētas Funšalas un citu Madeiras pilsētu ielas, bet arī virkni dažādu pasākumu, kas mēneša laikā notiek baznīcās, ielās un laukumos un kuros plaši tiek atspoguļota salas etnogrāfija, kultūra, māksla un reliģiskā piederība.

Svētku kulminācija ir Jaungada nakts, kad dažādās Funšalas vietās notiek svētku salūts – lielākais salūts pasaulē. 2006. gadā tas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā ar astoņu minūšu ilgu krāšņu un dažādu uguņošanu, kas pulcina tūristus no visas pasaules.
Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc saules un siltuma, mīl ziedus, krāšņus dabasskatus un patīk kūrortu sniegtās ērtības

Gaisa temperatūra: 19 - 21C dienā, 14-16C naktī

Ūdens temperatūra: 19-21C

Laikapstākļi: apmēram 6 saulainas stundas katru dienu, īslaicīga lietus iespējamība 50%

Jāņem līdz: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs, sporta apavi pastaigām gar levadām

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas

Valūta: EUR

Grupu  pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Funšala: 6h 00 min  / Funšala   - Rīga: 5h 15 min 

Atļautais bagāžas apjoms: 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža  

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

29. decembris, plkst. 11:00 no lidostas uz viesnīcu 
02. janvāris, plkst. 15:40  no viesnīcas uz lidostu

Atkarībā no kopējā grupas lieluma, klienti var tik sadalīti divās atsevišķās ekskursiju grupās, kas dienas laikā savstarpēji nekrustojas.

* Visās ekskursijās vietu skaits ir ierobežots!

Lidojuma laiki:

29.12.2023 Rīga 07.00 - 11.00 Funšala/ Smart Lynx Airlines

02.01.2024 Funšala 18.10 - 01.25 Rīga/ Smart Lynx Airlines

 

Enotel Lido Madeira ar "viss iekļauts" ēdināšanu (AI)

https://www.enotel.com/pt/enotel-lido-madeira
Enotel Lido 5* atrodas Funšalas dienvidu daļā, Atlantijas okeāna krastā ar tiešu piekļuvi piekrastes promenādei. Funšalas centrs atrodas apm. 2 km attālumā. Viesnīcas ērtajās istabās pieejams: gaisa kondicionieris, apkure, TV, WI-FI, fēns, seifs, minibārs ar atspirdzinošajiem dzērieniem. Katrai istabai ir savs, privāts balkons un sānu skats uz jūru. Ēdienreizes viesnīca piedāvā ieturēt kādā no tās četriem restorāniem: Bufetes restorānā Atlantico vai trīs tematiskajos restorānos, izvēloties vietējo, itāliešu jeb japāņu virtuvi. Dzērienus nobaudīt var Kokteiļbārā Perola, Sporta bārā vai Mēnesgaismas bārā, kas atrodas uz terases pie baseina. Te arī var noskatīties īpašus nakts muzikālos priekšnesumus.

Viesnīcai ir divi āra baseini ( viens no tiem domāts bērniem) un apsildāms iekšējais baseins ar brīvu pieeju džakuzi, turku pirtij un saunai. Atsevišķā zonā atrodas fitnesa klubs un spa – skaistumkopšanas centrs. Pieejama spēļu istaba, frizētava un suvenīru veikals. Viesnīcas reģistratūrā palīdzēs noīrēt velosipēdu vai automašīnu, ko varēs novietot viesnīcas bezmaksas stāvvietā.

Viesnīcā visi standarta divvietīgie numuri ir ar divām atsevišķām gultām, balkonu, sānu skatu uz okeānu un 2019. gadā tika pabeigta to renovācija.

Ģimenes numuri (max izvietojums paredzēts 4 personām: 4 pieaugušie VAI 3 pieaugušie + 1 bērns VAI 2 pieaugušie + 2 bērni) ir ar divām lielām divguļamajām gultām.

Cena pieaugušajam ģimenes numurā - 1469 EUR

Cena bērnam (līdz 11.99 gadiem) ģimenes numurā - 969 EUR

Ja vēlaties iegādāties ģimenes numuru, aicinām nosūtīt visu ceļotāju vārdus, uzvārdus un izvēlētos pakalpojumus uz info@discoverytours.lv rēķina sagatavošanai!

Reģistrēšanās 14:00/ Izrakstīšanās: 12:00

! Viesnīcas cenā iekļautas visas ēdienreizes, uzkodas un dzērieni, kā arī Jaungada sagaidīšanas              vakariņas (dzērieni iekļauti) un krāšņa ballīte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursiju programma pēc izvēles! Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots!
 

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte 30.12.2023 08:30 no viesnīcas/ Cena: 85 EUR
Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu. Ekskursijas ilgums~ 8 stundas.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursija uz Portu Moniž 31.12.2023 08:30 no viesnīcas/ Cena: 75 EUR

Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete uz skatu laukumu Kabu Žirau un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pastaiga gar levadām 01.01.2024 14:00 no viesnīcas/Cena: 40 EUR

Var uzskatīt, ka Madeira nav pilnībā izpētīta, ja netiek veikta vismaz neliela pastaiga gar levadām – irrigācijas kanāliem, kas izveidoti jau sensenos laikos, lai no salas mitrākajiem ziemeļu apgabaliem ūdeni novadītu uz sausākajiem dienvidiem. Ziemeļu levada ir viena no vecākajām un garākajām levadām Madeirā. Apmēram divu stundu pastaigas laikā varēsim vērot brīnišķīgos skatus pār Atlantijas okeānu, Kampanario ciematu un Bravas upi, kas plūst skaistā ielejā. Varēs ieraudzīt ne tikai Madeiras tradicionālos kultūraugus, kas, pateicoties maigajam, tropiskajam klimatam, ražo visu cauru gadu, bet arī dažus endēmiskos augus, tai skaitā salas slavenos lauru kokus, kas šeit auga jau pirms sala tika kolonizēta. Pastaigas ilgums: apm. 2 stundas, bet tās garums apm. 6 km. Levadas augstums: apm. 550 m virs jūras līmeņa.
Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursija uz Santanu un Mačiku 02.01.2024 08:00 no viesnīcas/ Cena: 70 EUR

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas un tā noslēgsies lidostā!

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veicot ceļojuma rezervāciju, ir iespēja iegādāties papildus pakalpojumu “Transfers no Enotel Lido 5* uz/no Jaungada uguņošanas vietu pilsētas centrā”. Maksa – 15 EUR/no personas.

 

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu! 

 

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu sadarbībā ar Balta apdrošināšanas kompāniju.

Kontaktpersona: Inga Bleija (tel.: +371 67327332, fax: +371 67327362)

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

131457370.jpg
istock-jardim-botacc82nico-em-funchal-ilha-da-madeira-portugal.jpg
cabo girao madeira.jpg
1.jpg
madeira_island_santana.jpg
bottom of page