top of page

Lieldienās uz Galisiju, uz pasaules malu Spanijā 2024
Lidojums 499 EUR
Lidojums + viesnīca 899 EUR


Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 30.novembrim, pilnas dienas ekskursija uz Lakoruņu un Betansosu ar pusdienām dāvanā!
Ekskursijas vērtība 95 EUR. Ekskursija jāatzīmē rezervējot!


Nelielā pilsēta Santjago de Kompostela atrodas Spānijas ziemeļrietumos, apmēram 30 km attālumā no Atlantijas okeāna piekrastes. Tā ir pazīstama visas pasaules kristiešu vidū kā trešais nozīmīgākais svētceļojumu galamērķis, jo Santjago de Kompostelas katedrālē atdusas Jēzus Kristus apustuļa Svētā Jēkaba vecākā pīšļi.

Ja mūru apjoztajā vecpilsētā ar katedrāli pašā centrā mūsdienās galvenokārt var atrast viesnīcas svētceļniekiem, nelielas ēstuves un pavisam nedaudz suvenīru veikaliņus, tad Jaunā pilsēta jeb viss tas, kas atrodas aiz šiem mūriem ir pārpilns ar klasiskām, Spānijai raksturīgām dzīvojamām ēkām, bagātīga sortimenta veikaliem, restorāniem visām gaumēm, kā arī drosmīgiem Modernās arhitektūras paraugiem. Šeit netrūkst ne ēnainu skvēru, ne krāšņu parku, ne arī plašu skatu uz Galīsijas laukiem, kas plešas turpat aiz pilsētas robežām. Un nevar nepieminēt arī līdzās esošo Atlantijas okeānu, kura skarbā elpa piedod šim Spānijas vistālākajam nostūrim īpašu auru.

Ceļojums piemērots: visiem, kuriem interesē vietas ar nenovērtējamu kultūrvēsturisku nozīmi, tiem, kuru dzīvē reliģija ieņem nozīmīgu lomu, kā arī tiem, kurus sajūsmina skaisti dabas skati

Gaisa temperatūra: 13-15 C dienā, 6 C naktī

Laikapstākļi: lietus iespējamība 39%

Jāņem līdz: lietus un vēja necaurlaidīgas drēbes un ērti apavi, ja plānots piedalīties ekskursijās Atlantijas okeāna krastā

Turp: 27.03.2024 Rīga 16.10 - 19.10 Santjago de Kompostela

Atpakaļ: 01.04.2024 Santjago de Kompostela 00.20 - 05.20 Rīga

Lidojumu izpilda avio kompānija Enter Air ar Boeing 737-800 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Santjago de Kompostela: 4h 00 min  

Santjago de Kompostela  - Rīga: 4h 00 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža (55 cm x 45 cm x 25 cm) + 20 kg reģistrētā bagāža  

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

27. marts, plkst. 19.10 transfers no lidostas uz viesnīcu 
31. marts, plkst. 21.50 transfers no viesnīcas uz lidostu

Exe Peregrino 4* ar brokastīm 

Eurostars viesnīcu ķēdes viesnīca Exe Peregrino 4* atrodas 1.5 km jeb 10-15 minūšu gājiena attālumā no Santjago de Kompostellas Katedrāles un vecpilsētas.

Plašās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūta: apkuri, gaisa kondicionieri, seifu, plakanekrāna TV, fēnu, minibāru, bezmaksas WI-FI. Daži viesnīcas numuri ir ar balkonu. Restorānā iespējams nobaudīt bagātīgas bufetes brokastis un vakariņas. Viesnīcā ir arī bārs – kafejnīca.

Apkārt viesnīcai plešas dārzi trīs līmeņos. Tai ir arī terase ar panorāmas skatu, fitnesa zāle un āra baseins, kas darbojas siltajā sezonā. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura atrodas vienas minūtes gājiena attālumā no viesnīcas; brauciens uz pilsētas centru ilgst aptuveni 10 minūtes. Noīrēto automašīnu par papildus samaksu un bez iepriekš veiktas rezervāciju varēs novietot viesnīcas stāvvietā.
Check-in: 15:00/ Check-out: 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursiju programma pēc izvēles! Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots!

 

* Santjago de Kompostelas pilsētas ekskursija

28.03.2024 09.00 no viesnīcas ar kājām/ Cena: 45 EUR
Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Santjago de Kompostelas katedrālē
 

Santjago de Kompostelas vecpilsētā apmeklēsim tās galveno objektu - katedrāli, kurā atdusas Sv. Jēkaba pīšļi. Pēc tam dosimies uz Vilara ielu, kur atrodas pilsētas elites pilis, rotātas ar arkādēm. Līdzās esošajā šaurajā un rosīgajā Franko ielā jau no senseniem laikiem uzplauka krodziņi un bagātības uzkrāja naudas mijēji, kuri apkalpoja svētceļniekus. Noiesim garām arī Fonsekas koledžai, kas ir pilsētas universitātes vecākā ēka, kas pievienota rektorātam un atveras uz Obradoiro laukuma pusi. To ieskauj pašreizējais pilsētas rātsnams, Katedrāles galvenā fasāde un Šelmireza pils. Daži pakāpieni pa kāpnēm ļaus nokļūt līdz Acibečerijas laukumam, kur atrodas amatnieku veikaliņi. Nogāzes augšpusē atrodas Servantes laukums, kur senajos laikos bija izvietojies tirgus. Apskatīsim vēl dažus vecpilsētas pazīstamākos laukumus kā arī tos ietverošās senlaicīgās celtnes. Ekskursiju noslēgsim, ejot pa jaunāko no senajām Viduslaiku ielām – Jauno ielu.

Ekskursijas ilgums ~ 3,5 stundas.

* Lakoruņas un Betansosas pilsētu ekskursija

29.03.2024 09.00 no viesnīcas/ līdz 30.11.2023 dāvanā
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
 

Ekskursijas sākumā ar autobusu dosimies uz Lakoruņas pilsētu, kas ir lielākā Galisijas apgabala pilsēta pēc iedzīvotāju skaita un bijusī Galisijas karalistes galvaspilsēta. No trim pusēm pilsētu ieskauj Atlantijas okeāns un tādēļ tā pazīstama ne tikai ar bagātīgu vēstures mantojumu, bet arī ar lieliskām pludmalēm un izsmalcinātu piejūras virtuvi. Ekskursijas gaitā gida pavadībā apskatīsim pilsētas ievērojamākās vietas un tiks dots arī brīvais laiks.

Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Betansos pilsētu, kas lepojas ar vienu no vislabāk saglabātajām Viduslaiku vecpilsētām Galisijā. Te apskatīsim ievērojamākos vēsturiskos objektus, pirms atgriezīsimies Santjago de Kompostelā.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
 

* Ekskursija uz Vigo un Pontevedru

30.03.2024 09.00 no viesnīcas/ Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
 

Ekskursijas pirmajā daļā brauksim gar Vigo upes krastiem, vairāk akcentējot jūras nozīmīguma un iespaida tēmu.

Vigo pilsētā, kas ir Galicijas nozīmīgākais industriālais centrs un osta Atlantijas okeāna krastā, pievērsīsim uzmanību ievērības cienīgākajām vietām - skulptūru kolekcijai, kas rotā pilsētas skvērus, Strādnieku piemineklim, Zirgu strūklakai, Atlantijas vārtiem, Rūpniecības laukumam, La Guia parkam un El Castro cietoksnim, no kura paveras plaši skati uz tuvējām salām. Pēc tam ceļš turpināsies uz Pontevedras pilsētu, kas ir tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsēta. Te kājām izstaigāsim pilsētas centru, apskatot nozīmīgākos vēstures pieminekļus- Svētceļnieku baznīcas Santodomingo drupas, La Hereiras, La Leņas un La Verduras laukumus, San Bartolomē un Santa Maria la Mayor baznīcas un citas ievērības cienīgas vietas. Tūrē gar Pontevedras upi nonāksim Kombarro – tipiskā zvejnieku ciematā, kurā apskatīsim tās etnogrāfisko mantojumu. Dodoties cari Sanšenšo un Portonovo mazpilsētām nonāksim pie vienas no slavenākajām Galisijas pludmalēm –La Lazanda.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas
 

*Ekskursija uz Nāves krastu

31.03.2024 09.00 no viesnīcas/ Cena: 100 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
 

Nāves krasta nosaukums radies tāpēc, ka simtiem kuģu ir uzskrējuši uz piekrastes stāvajām klintīm un nogrimuši šajā Atlantijas okeāna krastā, ko apskatīsim mūsu ekskursijas laikā, kuras gaitā skatienam pavērsies arī neskaitāmas nemierīgu ūdeņu apskalotas pludmales.

Ekskursijas gaitā apskatīsim sekojošas vietas: Pontemaseiru – mazpilsētu ar viduslaikos būvētu tiltu un leģendām apvītu atmosfēru, zvejniekciemu Muros – tā senāko daļu un ostu. Karnotu, ar kāpām un pludmalēm, purviem un Pindo kalnu, Ezaro, kur atrodas Šallas upes ūdenskritums, svētvietu jūras krastā, kur pēc leģendas Jaunava Marija parādījās apustulim Santjago, kā arī Finisteres ragu, kuru senatnē uzskatīja par pasaules malu.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

21: 50 Transfers no viesnīcas uz lidostu.

367657911.jpg
Catedral-de-Santiago-cathedral-Camino-de-Santiago-Galicia-Spain-Joe-Walsh-Tours-Pilgrimage
FlyMeAway_La_Coruna (3).jpg
FlyMeAway_Pontevedra (3).jpg
FlyMeAway_Fisterra_Santjago_de_Kompostella (5).jpg
bottom of page