top of page

Jāņi Gotlandes salā!
Lidojums 299 EUR*
Lidojums + viesnīca 529 EUR
*

fons end.jpg

 

Es peldēju no Ventspils uz Visbiju... Lidojot ar lidmašīnu pārliecināsieties: Gotlande taču ir mums tuvākie kaimiņi!

Kad iebrien jūrā pie Ventspils, Gotlande turpat aiz apvāršņa. Savdabīga un sveša sala, mazāk kā stundas lidojuma attālumā no Rīgas.

Gotlande un tai apkārt pieguļošās mazās saliņas patiks gan vēstures mīļiem, gan dabas mīļiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, iespējas izvēlēties gana! Atklāsim šo burvīgo salu kopā, mājup vedot pilnu bagāžu ar saulainām vasaras atmiņām!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiešais lidojums Rīga - Visbija - Rīga*

22.06.2024 Rīga 10:40 - 10:30 Visbija

24.06.2024 Visbija 23:10 - 01:00 Rīga

*Lidojumu izpilda aviokompānija airBaltic ar A220-300 tipa lidmašīnu

Lidojums - 299 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Visbiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi,

bagāža (20 kg nododamā un 10 kg rokas bagāža)

Lidojums + 3* viesnīca - 529 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Visbiju, transferu un 2 naktis 3* viesnīcā Best Western Solhem divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR

Ceļojums piemērots: visiem, kuriem interesē apskatīt arī kaimiņos atrodošās vietas ar senu vēsturi un arhitektūru, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā, kuriem patīk rāma, sakopta un mierīga vide.

Viesnīca Best Western Solhem Hotel 3* ar brokastīm

Viesnīca atrodas blakus XIII gs. Visbijas pilsētu apjozošajai sienai, blakus Austrumu vārtiem, 5 min.gājiena attālumā no Gotlandes muzeja un Pallisada parka. Līdz tuvākajai pludmalei ir tikai 1 km. Ērtās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūtai: apkuri, seifu, plakanekrāna TV, fēnu, elektrisko tējkannu, bezmaksas WI-FI. No rīta viesnīcā varēs nobaudīt bagātīgas bufetes brokastis . Viesnīcā ir bārs, kā arī terase. Noīrēto automašīnu par papildus samaksu un bez iepriekš veiktas rezervāciju varēs novietot viesnīcas stāvvietā. Viesnīcas trīsvietīgie (2 pieaugušie + bērns) un četrvietīgie numuri (2 pieaugušie + 2 bērni) ir aprīkoti ar divstāvīgajām gultām.

Ekskursiju programma  (pēc izvēles, vēlams iegādāties pirms lidojuma, vietu skaits ierobežots)

Vietu skaits ierobežots!

 

Fore salas apmeklējums 22.06.2024
Sākums plkst. 11:30 no viesnīcas
Pirmās dienas ekskursijas laikā ar autobusu dosimies uz Fore salu, kas ir maģiska Gotlandes mazā versija. Ceļš vispirms vedīs uz Gotlandes ziemeļiem, kur Farosundas ciematā iekāpsim prāmī, kas 7 minūšu laikā aizvedīs mūs uz Fore salu. Tur mēs dosimies uz baznīcu, kur apskatīsim tās iekštelpas, kā arī slavenā zviedru režisora Ingmāra Bergmana kapa vietu. Ingmars Bergmans pagājušā gadsimta 60. gados salā uzcēla māju, kurā pavadīja daudzus no savas dzīves pēdējiem gadiem. Režisors salā uzņēma sešas filmas un mums būs iespēja arī apskatīt dažas no filmēšanas vietām. Tālāk dosimies uz Rauku lauku. Rauki ir dabas darinātas akmens skulptūras, kas izveidojās tūkstošiem gadu gaitā pēc Lielā Ledus laikmeta, salai paceļoties no jūras dzīlēm un viļņiem triecoties pret kaļķakmens iežiem. Gar Rauku lauku brauksim uz Langhammara dabas rezervātu, kur atrodas apmēram 50 šādas brīvi stāvošas erozijas veidotas skulptūras. Pēc pusdienām vietējā restorānā, mūsu ceļš pagriezīsies atpakaļ uz Gotlandi. Te apskatīsim Lēbro baznīcu, kas ir viena no 92 Gotlandes viduslaiku baznīcām, Bunges Brīvdabas muzeju un Slites ciematu, kur atrodas piemiņas vieta latviešu un igauņu bēgļiem, kuri šeit ieradās mazās laiviņās 2. Pasaules kara noslēgumā. Pēc Slites ciemata un tās apkārtnes apskates atgriezīsimies Visbijā.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bunges Brīvdabas muzejā, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visbijas pilsētas ekskursija ar pikniku 23.06.2024

Sākums plkst.09:00 no viesnīcas

Ekskursijas laikā izstaigāsim kājām Visbijas vecpilsētu. Visbijas viduslaiku daļu ieskauj 3.5 km gara XIII gs.būvēta aizsargsiena. Vecpilsētā ieiesim pa Skansporten – vecpilsētas vārtiem, kas atrodas līdzās mūsu viesnīcai. Staigājot pa šaurajām ieliņām, apskatīsim senās, laika gaitā sabrukušās baznīcas, Sv. Marijas katedrāli, vecās akmens ēkas, kurās cieši kopā dzīvoja gan trūcīgie strādnieki un zvejnieki gan bagātie tirgoņi. Uzzināsim par Visbiju kā vienu no Hanzas savienības pilsētām. Ekskursija noslēgsies ar pikniku Almedalenas parkā. Ekskursijas ilgums ~3 stundas.

Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 45 EUR

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi un piknika uzkoda ar bezalkoholisko dzērienu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izbrauciens ar velosipēdu (~15-20 km) 23.06.2024

Sākums plkst.14:00 

Velobrauciens sāksies pie ostas, kurai blakus atrodas velosipēdu iznomāšanas punkts. Te katrs dalībnieks saņems savu velosipēdu un ķiveri. Vispirms nāksies doties nedaudz kalnup, bet pēc tam pagriezīsimies uz dienvidiem no Visbijas, kur apmēram 7 km attālumā atrodas 46m augstā Hogklint – viena no visskaistākajām Gotlandes piekrastes klintīm, kas kopā ar apkārtni jau no XX gs. iekļauta Zviedrijas dabas rezervātu sarakstā un kur mums būs pikniks. Ceļā uz šo galamērķi, maksimāli izvairīsimies no satiksmes, braucot pa grants ceļiem, veloceliņiem vai šauriem lauku ceļiem, garām Sodras Dabas liegumam, ar Gotlandei raksturīgo augsni – plānu zemes kārtiņu un vēja noliektām priedēm un neskaitāmām aitu fermām. Pēc launaga (Fika) ceļš tālāk vedīs uz Frīdhemu, kur XIX gs. zviedru princese Eižēnija lika uzbūvēt sev vasarnīcu un pēc tam dosimies atpakaļ uz Visbiju. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem! Maksimālais dalībnieku skaits - 25 personas!
Cena: 55 EUR

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, velosipēda un ķiveres noma, un launags ar bezalkoholisko dzērienu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekskursija uz Gotlandes salas dienvidaustrumiem 24.06.2024

Sākums plkst.09:00 no viesnīcas 

Braucot no Visbijas dienvidu virzienā, pirmā pietura būs nelielais zvejnieku ciemats Gnisvārds, kas pazīstams ar ostu un akmens kuģiem – vikingu laiku kuģu formas akmens pieminekļiem gan jūrniekiem, kuri gājuši bojā, gan pašiem kuģiem. Tālāk ceļš turpināsies Ekstas administratīvajā rajonā pa jūras piekrasti ar skatu uz Karlso salām, kas atrodas 6km attālumā no Gotlandes, pazīstamas kā iecienīta putnu ligzdošanas vieta un kas ir otrais vecākais dabas rezervāts pasaulē aiz Jeloustounas Nacionālā parka ASV. Uzmetīsim acis Kronvalls mazajām zvejnieku būdiņām un šķērsosim Gotlandes austrumu krastu, piestājot nelielā apdzīvotā vietā Stanga uz pusdienām. Pēc pusdienām apskatīsim Torsburgen – atlikušo no I gs. uzbūvētā, ar aizsargsienu daļēji apjozta pilskalna, viena no senākajiem Skandināvijā. Tālāk brauksim pa apvedceļu gar Sysnes ragu, kurš labvēlīgos laikapstākļos ir pilnībā pārklāts ar zilajiem parastā daglīša ziediņiem. Vēl iegriezīsimies Gētemas baznīca un tad dosimies atpakaļ uz Visbiju. Ekskursijas ilgums ~8 stundas. Ekskursija tiks nodrošināta pie minimums 15 cilvēkiem!
Cena: 110 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vienas kārtas pusdienas (ūdens un kafija iekļauts) un launags (kafija un saldumi)


Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu sadarbībā ar Balta apdrošināšanas kompāniju


 

885x500_port-1589945_1920 (1).jpg
885x500_ville-palmu-190030-unsplash_67.jpg
Best Western Solhem Hotel 8 (1).jpg
download.jpg
2 dienaa.jpg
2_2 diena.jpg
bottom of page