top of page
  • Writer's pictureDiscovery Tours

Agro rezervāciju bums!

Turcija, Ēģipte, Kipra, Spānija un daudzi citi galamērķi! Rezervē tagad, lido piedzīvojumā 2023. gadā un saņem atlaides līdz pat 45%!


Īstais brīdis, lai laicīgi ieplānotu nākamā gada atpūtu. Kāpēc? Jo tieši tagad sākas agro rezervāciju bums, kas ļauj iegādāties ceļojumus par īpaši izdevīgām cenām. Nepalaidiet garām iespēju, rakstiet mums!


Šī brīža karstākie piedāvājumi!


SPĀNIJA - MALJORKA (no 697 eiro*) Sākot no 21.05.2023., 7–14 naktis, HB (iekļautas brokastis un vakariņas). KIPRA (no 563 eiro*) Sākot no 23.04.2023., 7 naktis, BB (iekļautas brokastis). GRIEĶIJA - KRĒTA (no 440 eiro*) Sākot no 16.05.2023., 7 naktis, BB (iekļautas brokastis). TURCIJA - ANTĀLIJA (no 440 eiro*) Sākot no 09.05.2023., 7 naktis, BB (iekļautas brokastis). ĒĢIPTE - ŠARMELŠEIHA (no 501 eiro*) Sākot no 30.01.2023., 7 naktis, AI (ēdināšanas veids: viss iekļauts). *Cena par vienu personu, ceļojot divatā. Cena ir dinamiska un var mainīties.

Kādas ir agro rezervāciju priekšrocības?


  • Atlaides no viesnīcām. Agrās rezervācijas periodā atlaides no viesnīcām var sasniegt 45%. Ideāls laiks tūristiem, lai izvēlētos ekskursiju par ļoti labu cenu.

  • Garantētas un ekskluzīvas viesnīcas. Esam parūpējušies, lai jums būtu liela un laba viesnīcu izvēle — katrā galamērķī jūs atradīsiet tūristu iecienītākās viesnīcas.

  • Iespēja rezervēt sev vēlamo. Sezonas kulminācijā atrast numuru savā iecienītākajā viesnīcā ir ne tikai grūti, bet arī neiespējami. Agrā rezervācija ir garantija, ka tūristi varēs “tieši” izvēlēties numuru ar skatu uz jūru vai viesnīcu, kurā viņi ir pieraduši nakšņot savās brīvdienās!

  • Dažādas akcijas, pasākumi un pārsteigumi. Jo mēs vēlamies, lai jūs vienmēr saņemtu vairāk, nekā gaidāt!


25 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page