top of page
  • Writer's pictureDiscovery Tours

Ņem līdzi tikai noderīgāko. Ieteikumi vieglākai ceļojumu somai

Updated: Oct 23, 2023

Jau atkal tavai ceļojumu somai neveras ciet rāvējslēdzējs, un tu izmisīgi mīcies tai virsū, lai tas kaut cik uzlabotu situāciju? Jā... tā ir katra ceļošanas iesācēja kļūda – par daudz liekā!

Pieņemsim, ka tev priekšā ir 3 nedēļu ceļojums un tikai viena mugursoma, ko vari paņemt līdzi. Tevi pat neredzot, jau ir skaidrs, ka šis teikums ir licis tev pamatīgi satraukties. Atslābsti, lūk, pāris padomi vieglākai ceļošanai!


1. Sāc ar apaviem un izvēlies ne vairāk par 3 pāriem, no kuriem, viens noteikti būs jau tev kājās lidmašīnā.

Izejamie apavi kādām glaunākām vakariņām, pārgājiena apavi, kas neļaus tavām kājām nogurt no garām pastaigām un ikdienas apavi, kas derēs visām dzīves situācijām.


2. Iepako apavus pārdomāti, izmantojot katru brīvo stūrīti.

Pirmkārt apavus izmantojam kā vietu, kur ielikt arī zeķes – taupām katru milimetru. Pašus apavus kompakti ievietojam atsevišķā maisiņā un ieliekam mugursomas apakšā (smagākās lietas somas apakšā – balansam).


3. Drēbes saliekam komplektos, kādos tās vilksim.

Jau laicīgi sakomplektētas drēbes ietaupīs gan laiku, gan vietu, tādejādi nepaņemot neko lieku un jau iepriekš padomājot par kombinācijām.


4. Rullējam, rullējam.

Liekam biksēm pa virsu kreklus, un apakšveļu un visu kompakti sarullējam – tā ietaupīsies vieta.


5. Padomājam par vieglu ūdens pudeli, ko varam izmantot vairākkārt.

Lidostā pudeli ar ūdeni noteikti neļaus ienest cauri pārbaudes punktam, bet TUKŠU gan atļaus- pēc tam šī pudele noteikti noderēs, lai ietaupītu naudu.


6. Maza kompakta soma, kad mugursoma nebūs vajadzīga.

Padomājiet par mazu somiņu, kurā salikt tikai nepieciešamāko – atslēgas, telefonu, naudu.


7. Higiēnas lietas ņemam saprātīgos daudzumos un iepakojumos.

Lielās šampūna pudeles, pirmkārt, jums neļaus ienest cauri drošības punktam lidostā, otrkārt, lielie iepakojumi ir tikai papildu svars. Izvēlamies mazās, vairākas reizes lietojamas pudelītes, ko var iegādāties lielveikalos vai specializētos veikalos. Kā labs variants krēmiem – lēcu konteinerīši.


7 lietas – labas lietas! Iegaumē šos nosacījumus un tava mugursoma taps vieglāka nākamajā ceļojumā! Lai iepazītos ar drēbju locīšanas veidiem un vēl pāris vietas ekonomijas trikiem, apskati video:


30 views0 comments

Comments


bottom of page