top of page

Jaungada sagaidīšana Valensijā 2024
Lidojums 399 EUR
Lidojums + viesnīca 799 EUR

valencia-1049389_1280.jpg

Plāns skaidrs – sagaidīsim šo Jauno gadu Valensijā!
28.12.2023 - 1.01.2024
 

Saule Valensijā spīd 300 dienas gadā un vidējā gaisa temperatūra ir +19 grādi. Labvēlīgo klimatu var lieliski izbaudīt 7 km garajās, zeltainu smilšu klātajās pludmalēs.

Trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas ir Valensija, kas izvietojusies Vidusjūras krastā un valdzina ceļotājus ar lieliskiem laika apstākļiem, brīnišķīgām pludmalēm, plašu Vecpilsētu, lielisku moderno arhitektūru, spožiem muzejiem, vienu no pasaulē lielākajiem okeanārijiem un bagātīgākajiem zooloģiskajiem dārziem kā arī kulinārijas virsotnēm. 

 

Ceļojums uz Valensiju ir īpašs piedzīvojums un īsās brīvdienas kā reiz ir radītas, lai paspētu apskatīt gan arhitektūru, gan izgaršot paelju tieši tās dzimtenē.

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk senas, kosmopolītiskas un tajā pašā laikā avangardiskas pilsētas sniegtās brīvā laika pavadīšanas iespējas – muzeji, parki, Vecpilsētas šaurās ieliņas, krodziņi un iepirkšanās centri, kā arī tiem, kas ilgojas pēc saules un siltuma un patīk gozēties Vidusjūras lieliskajās pludmalēs

Lieliskas izklaides iespējas bērniem “ Mākslas un zinātnes pilsētā”, it īpaši tās Okeanārijā, kas ir viens no lielākajiem pasaulē, Zooloģiskajā dārzā un Turijas upes parku zonā.

 

Gaisa temperatūra: ap 19 C dienā, ap 10-14 C naktī

Ūdens temperatūra: 15-16 C

Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 22%

Jāņem līdz: siltākas virsdrēbes vakara pastaigām

 

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji

Atkarībā no kopējā grupas lieluma viesnīcā, klienti var tik sadalīti divās atsevišķās ekskursiju grupās, kas dienas laikā savstarpēji nekrustojas.

* Visās ekskursijās vietu skaits ir ierobežots!

Informācija par Jaungada sagaidīšanas iespējām tiks nodrošināta rudens pusē.

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

 

Lidojuma laiki:
Turp: 28.12.2023 Rīga 06.45 - 09.55 Valensija

Atpakaļ: 01.01.2024 Valensija 21.00 - 01.55 Rīga

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Valensija: 4h 10 min  

Valensija  - Rīga: 3h 55 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža (55 cm x 45 cm x 25 cm) + 15 kg reģistrētā bagāža  

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

28. decembris, plkst. 09:55 transfers no lidostas uz viesnīcu 
01. janvāris, plkst. 18:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

Nakšņošana Silken Puerta Valencia 4* ar brokastīm
https://www.hoteles-silken.com/en/hotel-puerta-valencia/
Check-in: 14:00

Check-out: 12:00
 

Modernā 4* viesnīca Silken Puerta Valensia atrodas līdzās Valensijas pilsētas stadionam Mestalla un 15 min. gājiena attālumā no Mākslas un Zinātnes pilsētas. Vecpilsēta atrodas 1 km attālumā. Tuvākā metro stacija atrodas apm. 400m attālumā un no tās metro 8 minūšu laikā aizvedīs viesus līdz Valensijas katedrālei. Attālums no viesnīcas līdz pludmalei ir apmēram 3km. Viesnīcas plašajos numuros ir gaisa koondicionētājs/apkure, bezmaksas bezvadu internets, satelītTV, fēns, seifs, minibārs. Brokastis, pusdienas un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā, kas piedāvā gan spāņu tradicionālos, gan Vidusjūras reģiona virtuves ēdienus. Dzērienus un tapas (uzkodas) var nobaudīt viesnīcas bārā. Viesnīcā pieejama arī maksas autostāvvieta.

Rezervēšanai pieejamas istabas ar palikšanu vienai vai divām personām tajās. Par trīsvietīgu numuru pieejamību un cenu interesēties, sūtot pieprasījumu uz flymeaway@flymeaway.lv.

Informācija par Jaungada sagaidīšanas iespējām tiks nodrošināta rudens pusē.

Ekskursiju programma pēc izvēles!

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma.

Vietu skaits ir ierobežots!
 

 • Valensijas pilsētas ekskursija 28.12.2023 11:30 no viesnīcas/ Cena: 50 EUR
  Valensijas pilsētas ekskursiju sāksim ar Centrālā tirgus apmeklējumu. Tirgus aizsākums šajā vietā meklējams jau 1000 gadus atpakaļ, kad Valensijā valdīja arābi un cauri gadsimtiem līdz pat mūsdienām tas joprojām ir saglabājis pilsētas vitālā centra lomu. Šeit gan tūristus, gan vietējos diendienā apbur lieliskas kvalitātes svaigo produktu krāsas un smaržas un aizrauj svarīgas komerciālās dzīves vērošana. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar būskākajiem Valensijas pilsētas tūristu apskates objekem. Ieiesim Valensijas katedrālē un UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautajā goskajā Zīda biržā. No ārpuses apskasim avangardisko slavenā spāņu arhitekta Santjago Kalatravas „Mākslas un Zinātnes pilsētas „ kompleksu, kas Valensiju izvirzījis pasaules modernās arhitektūras līdera pozīcijās. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Zīda biržā un Valensijas katedrālē

 • Šativas un Denijas apskate 29.12.2023 08:00 no viesnīcas/ Cena: 105 EUR
  Dosimies apskat vienu no vēsturiskajām šī reģiona pilsētām Šativu. Tā bija pazīstama jau romiešu laikos ar lieliskiem linu izstrādājumiem, bet arābu laikos – kā viens no agrīnākajiem Eiropas papīra ražošanas centriem. Šeit apskasim pilsētas centrālo daļu ar, lielākoes, Renesanses laikmeta celtnēm, kā arī milzīgo 10. gs būvēto pili, kurai ir četri nocienā vār un 30 torņi. Pilij piegulošās aizsargsienas savulaik iekļāva romiešu laika pilsētu. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies Denijā – kūrortpilsētā Vidusjūras piekrastē, kas saucas Baltais krasts (Costa Blanca). Lai arī pilsētu iemīļojuši pludmales atpūtas cienītāji, tai ir arī labi saglabāts vēsturiskais centrs kā arī 11. gadsimtā būvēta pils klints virsotnē, kas paver acīm plašu panorāmu uz pilsētu un jūru. Ekskursijas ilgums ~10 stundas.
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Šativas un Denijas pilīs, tramvajiņš Šativā, pusdienas (ūdens vai vīns, vai alus; tēja vai kafija iekļauti)

 • Svētā Jozefa alas un Albufeiras dabas parks 31.12.2023 08:45 no viesnīcas/Cena: 110 EUR
  Ekskursijas laikā apskatīsim Sv. Žozefa alas, kas ir milzīgs, dabas būvēts alu komplekss ar piecām savstarpēji savienotām alām turpat 2.4 km garumā pa kurām plūst Eiropas visgarākā apakšzemes upe. No Paleolīta ēras laikiem uz alas sienām ir saglabājušies daži zīmējumi, kas iekļau UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Alas krāšņi rotātas ar stalakem un stalagmīem. Pēc tam dosimies uz Albufeiras reģionu, kas ir vieni no lielākiem un vērgākajiem piekrastes mitrājiem Valensijas provincē. 1986. gadā šī teritorija ka pasludināta par Nacionālo parku. Parkam ir nenovērtējama nozīme dabas aizsardzībā, jo daudzas dzīvnieku sugas, kas šeit minās, ir tuvu izzušanas robežai. Šīs ekskursijas daļas laikā plānots izbaudīt braucienu ar laivu pa Albufeiras ezeru, kā arī tipiska vietējā mājokļa (Barraca) apskati. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
  Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas restorānā (vīns vai ūdens, vai alus; tēja vai kafija iekļauti), ieejas maksa Svētā Jozefa alās, Albufeiras dabas parka apmeklējums un brauciens ar laivu

 • Valensijas Mākslas un Zinātnes pilsētas apmeklējums 01.01.2024 14:00 no viesnīcas/ Cena: 60 EUR
  Ekskursijā dosimies ar kājām, jo apskatāmā Valensijas daļa - 21. gs. avangarda stilā būvētā Mākslas un Zinātnes pilsēta, ko projektējis pasaulslavenais, Valensijā dzimušais arhitekts Santjago Kalatrava- atrodas tikai 15 min. gājiena attālumā no viesnīcas. Mākslas un Zinātnes pilsētas kompleksu veido četras milzīgas ēkas: prinča Filipes Zinātnes muzejs, kinoteātris un planetārijs, karalienes Sofijas mākslas pils jeb Valensijas opera un tā saucamais Saulessargs: skatu punkts, no kura var pārredzēt Mākslas un Zinātnes pilsētas ēkas ar celiņiem un dārziem. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Okeanāriju - vienu no lielākajiem Okeanārijiem Eiropā, kura apmeklētāji tiek iepazīstināti ar mūsu planētas okeānu un jūru bagātībām. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.
  Cenā iekļauts: krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Okeanārijā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu sadarbībā ar Balta apdrošināšanas kompāniju

Kontaktpersona: Inga Bleija (tel.: +371 67327332, fax: +371 67327362)

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

FlyMeAway_Valensija01 (9).jpg
FlyMeAway_Xativa_Denia (9).jpg
tortel_coves1 (1).jpg
FlyMeAway_Valensija_2diena (1).jpg
bottom of page