top of page

Nosviniet Jauno Gadu Gruzijā 2024!
26.12.2023 - 2.01.2024
898 EUR

rsz_gruzija_03_jpg.jpg

Ielūdzam Tevi nosvinēt Jauno gadu Gruzijā!

Svinēsim ar ugunīgām gruzīnu dejām, skanīgām dziesmām un gardu svētku cienastu! Apskatīsim svinību rotā tērpto Tbilisi un seno Gruzijas galvaspilsētu Mchetu, baudīsim mīlestības pilsētu Signagi un vienu dienu pavadīsim slēpošanas kūrortā Gudauri. Cenā iekļauta ari Jaunā gada sagaidīšana gruzīnu ģimenē ar tostiem un jautrību!

Ceļojuma apraksts:
1. DIENA

Plkst. 23:20 lidojums no Rīgas uz Tbilisi.

2. DIENA

Agri no rīta, plkst. 5:30 ieradīsimies Tbilisi. Transfers uz viesnīcu.

Pēc vēlām brokastīm dosimies iepazīt Gruzijas galvaspilsētu. Apskatīsim Sv. Trīsvienības katedrāli, kas šobrīd ir lielākā pareizticīgo katedrāle Gruzijā un trešā lielākā pasaulē. Apmeklēsim arī Metekhi baznīcu. Pie tās atrodas cara Vahtanga Gorgasali piemineklis. Cars, sēžot zirga mugurā, sveic visus pilsētas viesus. Turpinājumā ar gaisa tramvaju uzbrauksim kalnā, lai apskatītu “pilsētas sirdi” - 4. gs. uzcelto Narikala cietoksni. No tā paveras burvīgs panorāmas skats uz Tbilisi.

Tālāk dosimies lejup uz vecpilsētu, kur mūs sagaidīs tipiskas gruzīnu mājiņas ar kokgriezumā veidotiem balkoniņiem. Pilsētas centrā pāriesim pāri kanjonam un apskatīsim arī ūdenskritumu. Visbeidzot sasniegsim Abanotubani rajonu ar vecajām sēra pirtīm.

Brīvais laiks.

Nakšņošana Tbilisi.

3. DIENA

Brokastis viesnīcā.

Šodien piedāvājam doties uz slēpošanas kūrortu Gudauri (atrodas 2200 m v.j.l.), kur pavadīsim visu dienu. Brīvajā laikā varēs nodoties ziemas sporta veidiem, jo šeit dažādas sagatavotības slēpotāji atradīs sev piemērotu trasi: slaloma, milzu slaloma, slēpošanas, kā arī heli-ski – ekstrēmo sporta veidu piekritējiem (sīkāka informācija: Gudauri). Vai arī baudīt dienu, atpūšoties kafejnīcā un vērojot sniegotās kalnu ainavas.

Nakšņošana Tbilisi.
4. DIENA
Vēlas brokastis viesnīcā.  Šodien dosimies uz Gruzijas vīna reģionu – Kahetiju. Apmeklēsim ciprešu ieskauto Bodbes klosteri (9. gs.), kur apglabātas Sv. Nino mirstīgās atliekas. Sv. Nino, Dieva uzrunāta,
tālajā 4. gs. no Kapadokijas atnesa Gruzijā kristietību. Gruzija ir zeme, kas glabā daudzas leģendas un noslēpumus; tā netālu no klostera atrodas brīnumdarītājs avotiņš, kurš, kā stāsta leģenda, radies no Sv. Nino lūgšanām, un, mazgājoties tajā, cilvēks atgūst veselību. Šajā vietā piepildoties vēlēšanās.
Turpinājumā nodosimies Signagi pilsētas izpētei, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, bet mājīgo ieliņu labirintos. Pilsēta slejas pakalna galā, paverot skatu pāri Alazani ielejai. Labos laika apstākļos tālumā pat var redzēt vareno Kazbeku. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gs. būvēts mūris, kas aicina, lai pa to dotos pastaigā.
Tie, kuriem vīnu pasaule nav sveša, noteikti kaut reiz ir dzirdējuši nosaukumu “Kindzmarauli” - tā tiek saukta viena no Gruzijas lielākajām vīna darināšanas korporācijām. Iepazīsimies ar uzņēmuma tehnoloģijām un degustēsim ne mazāk izslavēto rūpnieciski darināto vīnu.
Tālāk dosimies ciemos pie vīndara, kur papusdienosim un degustēsim vīnus.
Nakšņošana Tbilisi.
5. DIENA
Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Gruzijas otro lielāko pilsētu Kutaisi. Pa ceļam klinšu pilsēta Upliscihe, kura tika apdzīvota pirms vairāk kā 3000 gadiem un tās kopējā teritorijas aizņem gandrīz 40 000 m2. Gan dzīvojamās, gan sabiedriskās ēkas šeit tika izcirstas klintīs un tās tika apdzīvotas līdz pat 13. gs. Šodien komplekss ir atvērts tikai tūristu apmeklējumiem, un to var salīdzināt pat ar Kapadokijas klinšu pilsētu Turcijā!
Prometeja ala ir lielākā ala Gruzijā. Tikai desmitā daļa no tās ir atvērta tūristiem, un pat tad pastaiga pa alu aizņem gandrīz stundu. Maršruts ved garām elpu aizraujošiem stalaktītiem un stalagmītiem, pazemes ūdenskritumiem, pat veselam ezeram un upēm, no kurām vienu varam izbraukt ar laivu. Maģisko sajūtu tam visam pievieno daudzkrāsainā pazemes apgaismojuma sistēma un alā nemitīgi skanošā klasiskā mūzika, kas maršrutu padara vēl pievilcīgāku. Iekšpusē tiek uzturēta komfortabla gaisa temperatūra, kas ir aptuveni 14 grādi pēc Celsija, pateicoties kam ala ir atvērta tūristiem visu gadu.
Nakšņošana Kutaisi.
6. DIENA
Brokastis viesnīcā. Apmeklēsim Gelati klosteri, kas ir viens no Gruzijas lielākajiem pareizticīgajiem klosteriem. Tas dibināts Zelta ēras periodā (12. gs.) un bija valsts kultūras, zinātnes un izglītības centrs. Klosteri ir dibinājis karalis Dāvids IV un karaliene Tamāra. Tas ir bagātīgi dekorēts ar 12.-17. gs. sienu gleznojumiem un 12. gs. mozaīkām. Gelati akadēmija ap sevi pulcināja tā laika intelektuāļus, kas daudz laika pavadīja klostera iespaidīgajā bibliotēkā.
Apmeklēsim Tskaltubo kūrortu. Šis balneoloģiskais kūrorts bija slavens visā Padomju Savienībā ar saviem unikālajiem radona ūdeņiem. Tā piedāvā plašu masāžu klāstu, dubļu ietīšanu, šarko dušu, augstspiediena hidromasāžu, skaistumkopšanas procedūras. Var izvēlēties kādu no procedūrām (par papildus samaksu). Atgriežamies viesnīcā un gatavojamies svētkiem.
Tagad ir pienācis laiks doties ciemos pie īstas gruzīnu ģimenes, lai Jauno gadu sagaidītu gruzīnu stīlā. Saimnieks mūs sagaida ar bagātīgi klātu galdu, ar gruzīnu tostiem un jautrību!
Nakšņošana Kutaisi.
7. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atgriešanās Tbilisi, pa ceļam Mcheta.
Saka, ka “Ja neesi bijis Mchetā, tad neesi biis Gruzijā,” tāpēc šodien apmeklēsim kādreizējo Gruzijas galvaspilsētu Mchetu, kas ir nozīmīga vieta ikvienam gruzīnam. Nekur citur Gruzijā nav atrodamas tik daudz svētvietas kā Mchetā, tādēļ to dēvē arī par “otro Jeruzalemi”. Svetichoveli katedrāle ir slavena kā vieta, kur esot apglabāta Kristus mantija. Kopš seniem laikiem tā skaitās centrālā Gruzijas baznīca un viena no galvenajām kult
ūras vietām līdz pat šai dienai. Uzbrauksim kalna galotnē, kur atrodas Džvari klosteris. No šīs vietas paveras iespaidīgs skats uz vietu, kur satek divas upes – Kura un Aragvi. Tas ir pirmais Gruzijas Vispasaules mantojuma objekts, un tā vēstures pirmsākumi datējami ar 545. gadu.
Brīvais laiks.
Iespēja par papildmaksu: vakarā piedāvājam apmeklēt gruzīnu restorānu, lai vēl pēdējo reizi izbaudītu gruzīnu virtuvi, vīnus un čaču, kā arī ļautos deju soļiem un dziesmām.
Nakšņošana Tbilisi.
8. DIENA
Apmēram plkst. 04:00 transfērs uz lidostu. Plkst. 06:30 lidojums no Tbilisi uz Rīgu.

 

 

 

 

 

 


 

   

 

       Cenā ietilpst:

 • “AirBaltic” tiešā reisa lidojums (ekonomiskā klase) Rīga-Tbilsi-Rīga ar 23 kg nododamo un 8 kg rokas bagāžu;

 • profesionāla krieviski runājoša gida-grupas vadītāja pakalpojums;

 • transporta serviss (transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, visi minētie pārbraucieni tūres laikā);

 • nakšņošana divvietīgos numuros 3 zvaigžņu viesnīcā Tbilisi (5 naktis), Kutaisi (2 naktis), ar brokastīm;

 • apskate un degustācija Kindzmarauli vīna darītavā (4. dienā);

 • pusdienas un degustācija pie gruzīnu ģimenes (4. dienā);

 • Jaunā gada sagaidīšanas vīndaru ģimenē (6. dienā);

 • ekskursijas uz visām norādītajām vietām.

  Cenā neietilpst:

 • ieejas biļetes muzejos;

 • ēdināšana (izņemot norādītās);

 • proceduras Tskaltubo;

 • pacēlāji un pakalpojumi Gudauri;

 • apdrošināšana (piedāvājam BALTA apdrošināšanu).

  Iespējamās piemaksas:

 • piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu EUR 140 (obligāta piemaksa, ja grupā neatrodas tā paša dzimuma persona, ar kuru kopā izmitināt).

 • Brauciens gaisa tramvajiņā Tbilisi/ 2.5 GEL / vienā virzienā

 • Upliscihe15 GEL

 • Tsinandali10 GEL

 • Vakariņas Tbilisi gruzīnu restorānā ar vakariņām un transfēru (7 diena)30 EUR

 • Prometeja ala43 GEL

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Aptuvenais valūtas kurss: 1 GEL ~ 0.25 EUR

Ceļojuma pamatvaloda – krievu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

Garantētas vietas braucienā ir tikai pēc naudas iemaksas (minimālā iemaksa - sākot ar 30% no brauciena pamatcenas).

Lai nerastos lieki pārpratumi, iesakām pirms ceļojuma iegādes uzmanīgi iepazīties ar ceļojuma aprakstu.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • Latvijas pilsoņi un nepilsoņi uz Gruziju var doties bez vīzas.

 • Latvijas pilsoņi uz Gruziju var ceļot gan ar pasi, gan ID karti. Latvijas nepilsoņi var ceļot tikai ar derīgu pasi. Dokumentu derīguma termiņš - vismaz 3 mēneši.

 • Ja nepilngadīgs bērns nav ierakstīts mātes vai tēva pasē, tad ceļojumā līdzi ir jāpaņem bērna dzimšanas apliecība vai notariāli apliecināta tā kopija.

 • Ja nepilngadīgs bērns izceļo no valsts kādas citas personas pavadībā vai patstāvīgi, tad ceļojumā līdzi ir jāņem vismaz viena vecāka vai aizbildņa notariāli apliecinātu atļauju bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts.

 • Ceļojuma apdrošināšana nav obligāta, bet ir ļoti ieteicama.Kontaktpersona: Inga Bleija (tel.: +371 67327332, fax: +371 67327362) 

jaunais_gads_gruzija_travel_rsp_2_.jpg
522x347_jaunais_gads_gruzija_travel_rsp_1_.jpg
522x347_jaunais_gads_gruzija_travel_rsp_5_.jpg
bottom of page