top of page

Dakāra un Senegāla 
30.01. - 7.02.2024
Lidojums + viesnīca 1959 EUR*

Senegālas galvaspilsēta Dakāra izvietojusies pašā tālākajā Āfrikas kontinenta rietumu punktā – uz Zaļā raga, ko apskalo Atlantijas okeāna siltie ūdeņi. Portugāļu jūrasbraucēju atklāta un pēc tam pārejot no holandiešiem pie angļiem un, visbeidzot, franču iekarotāju pārņemta, tā jau no 16. gadsimta kļuva par Rietumāfrikas nozīmīgāko ostu un vergu tirdzniecības punktu.

Mūsdienās pilsētu apdzīvo vairāk nekā miljons cilvēku un te vērojami visam kontinentam raksturīgie kontrasti – elegantām koloniālajā stilā celtajām ēkām un mūsdienīgām jaunbūvēm līdzās atrodas trūcīgo āfrikāņu mājokļu kvartāli ar savu izpratni par sabiedrisko vietu tīrību, uz labas kvalitātes ceļa cenšas sadzīvot ēzeļu pajūgi ar Ferrari...

Dakāra ir izejas punkts tiem, kuri grib apskatīt ne tikai pašas pilsētas ievērības cienīgākos objektus – uz paša Zaļā raga pussalas tālākā punkta 1864. gadā uzbūvēto bāku „Mamelle” vai 2010. gadā atklāto vienu no pasaules lielākajām skulptūrām „Āfrikas atdzimšana”, Prezidenta pili vai Lielo mošeju, bet arī Goree salu – bijušo vergu sadales un tirgošanas vietu, kas atrodas 2 km attālumā no kontinenta un iekļauta UNESCO sarakstos, ezeru Retba, kas ir viens no planētas sāļākajiem ezeriem un kura ūdens, īpatnēju mikroorganismu dēļ, lielāko daļu gada ir iesārtā krāsā. Laiku var pavadīt arī dodoties izpētīt Senegālas augu un dzīvnieku valsti vai vienkārši gulēt kādā no lieliskajām Atlantijas okeāna pludmalēm.

 

Lidojums:

Turp Rīga - Stambula - Dakāra/ Turkish Airlines 

30.01.2024 Rīga 18:50  - 06:20 Dakāra

Atpakaļ Dakāra - Stambula - Rīga/ Turkish Airlines 

06.02.2024 Dakāra 21:00 -10:45 Rīga

 

Cenā iekļauts:

 • Avio lidojums Rīga-Stambula-Dakāra//Dakāra-Stambula-Rīga

 • siltā ēdināšana un dzērieni pārlidojumu laikā,

 • transfers uz/no viesnīcas,

 • sešas naktis 5* RIU Baobab divvietīgā istabā ar skatu uz okeānu

 • AL - viss iekļauts ēdināšanas tips,

 • BALTA Zelta ceļojuma apdrošināšanas polise (līdz 69 gadu vecumam!).

 

Cenā nav iekļauts:

 • Piemaksa par vienvietīgu istabu 400 EUR. 

 • Ēdieni un dzērieni lidojumā laikā;

 • Ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi;

 • Apdrošināšana;

 • Individuls transfērs

Viesnīca RIU Baobab 5* / Ocean view / All - ēdināšanas tips "viss iekļauts"

URL:https://www.riu.com/en/hotel/senegal/pointe-sarene/hotel-riu-baobab/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=my_business&utm_content=BAB


Pieczvaigžņu viesnīca „Riu Baobab” atvērta 2022. gadā, atrodas pašā Atlantijas okeāna piekrastē uz dienvidiem no M’bour pilsētas un apm.100km attālumā no Dakāras.  Grupai komplekta cenā ir iekļauti numuri ar skatu uz okeānu! Viesnīca piedāvā četru restorānu apmeklējumu: „Yassa” ar terasi, kas ir galvenais restorāns brokastu, pusdienu un vakariņu nobaudīšanai „Dorayaki”- ar Āzijas virtuves piedāvājumu, „Veneto” – itāliešu restorāns, „Grill”- restorāns Pēdējie trīs restorāni specializējušies vakariņu bufetei un iepriekš jāveic rezervācijas. Viesnīcas teritorijā atrodas arī četri bāri un „Pepe’s food” - grilēšanas zona pie baseiniem. Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni pieejami visu diennakti, kā arī cenā ir iekļautas visas ēdienreizes un uzkodas. Viesnīcas atpūtas zona ietver četrus baseinus, bērnu baseinu ar ūdens slidkalniņiem, saules terases, bezmaksas saulessargus, sauļošanās gultas un dvieļus pie baseiniem, „Riu land” bērnu klubu. Ūdens parks "Splash Water World" ir atvērts sešas dienas nedēļā ( augumam jābūt vismaz 1,20 m un vecumam -12+). „Renova Spa”- ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām, frizieri, masāžām ir par papildus samaksu. Bezmaksas sporta zāle ( sporta apavi ir obligāti!), tvaika pirts un divi relaksācijas baseini ir pieejami tikai 18+ gadus vecām personām . Grupu fitnesa nodarbības noek sešas reizes nedēļā Riu Fitness zonā. Bērnu dienas izklaides programmas pieejamas sešas reizes nedēļā „Riu Land”. Pieaugušie var sešas reizes nedēļā apmeklēt viesnīcas diskotēku „Aduna” vai baudīt dienas vai nakts izklaides programmas.

Komplekta cenas dažādu tipu numuriem:

Vienvietīgais numurs: 2359 EUR

Trīsvietīgais numurs: (2 pers. + 1 bērns līdz 11.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 1959 EUR, bērns - 1659 EUR

Trīsvietīgais numurs: (3 pers.): pirmie divi pieaugušie maksā 1959 EUR, trešais pieaugušais - 1859 EUR

Četrvietīgs numurs: (2 pers. + 2 bērni līdz 11.99 gadu vecumam): pieaugušie katrs maksā 1959 EUR, katrs bērns - 1659 EUR

Ja vēlaties iegādāties četrvietīgu numuru, aicinām nosūtīt visu ceļotāju vārdus, uzvārdus un izvēlētos pakalpojumus uz info@discoverytours.lv rēķina sagatavošanai! Mājas lapā četrvietīga numura rezervācija nav iespējama!

Komplekta cenā ir iekļauta agrā reģistrēšanās numurā 31. janvārī ( pl. 9.00 no rīta) un vēlā izrakstīšanās (pl.17.30) 6. februārī!

Ekskursiju programma pēc izvēles Ekskursijas uz vietas nebūs iespējams iegādāties!

Grupas lielums - max 21 persona!

Ekskursiju piedāvājums:

 • Dakāras un Goree salas ekskursija 01.02.2024 06.45 no viesnīcas/ Cena: 95 EUR
  Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Senegālas galvaspilsētu Dakāru, kur apskatīsim ievērības cienīgākos objektus – Āfrikāņu Memoriālo katedrāli ar tās bizantijas stila arhitektūru, Prezidenta pili, Neatkarības laukumu, ko ietver ēkas koloniālajā stilā, kas mijas ar modernām jaunceltnēm, dzelzceļa staciju ar garšvielu tirdziņu līdzās. Aplūkosim arī Dakāras Lielo mošeju. Pēc pusdienām ar kuģī pārcelsimies uz līdzās esošo Goree salu. Salā apskatīsim d'Estrée fortu, kurā mūsdienās atrodas vēstures muzejs, Vergu māju, kā arī Koloniālajā laikā būvēto ēku grupu, kas atrodas uz klints. Ekskursijas ilgums ~11/12h, kas var arī ieilgt, ņemot vērā lielos satiksmes sastrēgumus Dakāras pilsētā! 
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas biļete Vergu mājā un pusdienas (ūdens iekļauts)

 • Joal - Fadiouth apmeklējums 02.02.2024 14.30 no viesnīcas/ Cena: 45 EUR
  Pusi dienas ilgā ekskursijā apmeklēsim Joal Fadiouth pilsētu un kopienu, kas atrodas Senegālas piekrastē, uz dienvidiem no Zaļā raga pussalas, netālu no robežas ar Gambiju. Žoala atrodas uz kontinenta, bet Fadiousa – uz salas, kas veidojusies no gliemežvākiem un savienota ar kontinentu ar koka tiltu. Pastaigas laikā apskatīsim pilsētu, amatnieku ostu, katoļu kapsētu, klētis, kas būvētas uz pāļiem upē. Ekskursijas ilgums ~4/5h. 
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vietējais nodoklis

 • Ekskursija uz Soloumas upes deltu 03.02.2024 08.00 no viesnīcas/ Cena: 95 EUR 
  Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies dienvidu virzienā uz Soloumas upes deltu (~ 115 km), kas iekļauta UNESCO Tradicionālās kultūras ainavu sarakstā. Tā ir plaša teritorija, ko veido, dubļu lauki, purvāji, mangrovju audzes un kanāli ar apm. 200 mazām saliņām, no kurām dažas ir pārklātas ar mežu. Zvejnieki šo vietu apdzīvojuši no senseniem laikiem un tam kā pierādījums kalpo ap 218 cilvēku veido pilskalni, kuros atrodami aizvēsturiski apbedījumi un senlietas. Ekskursijas laikā viesosimies vietējā tirgū, izbrauksim ar motorlaivu pa kanāliem un apmeklēsim vietējos ciematiņus. Ekskursijas ilgums ~ 9/10h. Jāņem vērā, ka daļa no ekskursijas laikā veicamajiem ceļiem ir bedraini!
  Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sine Saloum Delta dabas rezervātā, izbrauciens ar motorizētu kanoe laivu pa upes deltu, pusdienas (ūdens iekļauts)

 • Retbas Rozā ezera un Noflaye bruņurupuču rezervāta apmeklējums 04.02.2024 08.30 no viesnīcas/ Cena: 80 EUR
  Pilnas dienas ilgajā ekskursijā apmeklēsim slaveno Rozā ezeru, kas ir otrā sāļāka ūdenskrātuve pasaulē (pēc Nāves jūras). Tas atrodas apm. 30 km uz ziemeļaustrumiem no Dakāras un pazīstams arī kā vieta, kur noritēja Dakāras rallija noslēguma posms. Ezera vārds radies tā krāsas dēļ, kas ir rozā, pateicoties īpašu mikroaļģu koncentrācijai. Ezers atrodas tikai 500m attālumā no Atlantijas okeāna, no kura to šķir kāpu un krūmāju zona. Ūdens krāsa mainās no koši rozā, kad saule ir pusdienlaikā, līdz violetam – krēslas stundā. Rudenī ūdens krāsa ir bālāka nekā citos gadalaikos. Ekskursijas laikā būs iespēja ar apvidus auto izbraukāt piekrastes kāpu zonu (šī ekskursijas daļa nav domāta cilvēkiem ar vāju vestibulāro aparātu!). Dienas noslēgumā apmeklēsim "Noflaye" rezervātu, kurā mīt lielākie Āfrikas kontinenta bruņurupuči. Ekskursijas ilgums ~ 9/10h. Lūdzu ņemt vērā! Sakarā ar intensīvajiem nokrišņiem 2022.gada lietus sezonā, ezera sāls koncentrācija ir stipri samazinājusies un līdz ar to tā krāsa vairs nav rozā, kā arī pašreiz sāls ieguve ezerā nenotiek! 
  Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu! 

 

 

 

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu sadarbībā ar Balta apdrošināšanas kompāniju

Kontaktpersona: Inga Bleija (tel.: +371 67327332, fax: +371 67327362)

21254765023_fb65ff0de0_k (1).jpg
7749506838_017b54f11b_k.jpg
37722059944_7a586cd9af_o.jpg
49035798446_bbefe64c9f_k (1).jpg
bottom of page