top of page

Lieldienas saulainajā Sardīnijā

06.04.2023.–11.04.2023.

Image by matteo pilleri

Sardīnija ir kaut kas pavisam atšķirīga no Itālijas kontinentālās daļas. Tā ir kā patstāvīgs kontinents miniatūrā – ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju. Salā ierodas gan kūrortu atpūtas cienītāji, gan vientuļi klinšu kāpēji, tie, kuriem patīk nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem un tie, kuri vēlas izpētīt kādu no neskaitāmajiem bronzas laikmeta vēstures pieminekļiem vai piekrastē nogrimušo kuģu vrakus.

Mēs, savukārt, Discovery Tours, plānojam Lieldienas pavadīt tieši tur! Kāpēc? Jo Sardīnija apbur ar savu vienkāršību, gardajiem ēdieniem, bagāto vēsturi un pasakainām pludmalēm!

✈ 06.04.2023. Rīga–Kaljari un 11.04.2023. Karljari–Rīga

Lidojuma ilgums:  

Rīga–Kaljari: 3h 25 min  

Kaljari–Rīga: 3h 40 min

 

Transfēra laiki: lidosta – viesnīca – lidosta:

6. aprīlis, pulksten 08.25 transfērs no lidostas uz viesnīcu .
10. aprīlis, pulksten 19.20 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

ℹ️ Cena: 849 EUR* vienai personai, ceļojot divatā. (Piemaksa par vienvietīgu numuru 160 eiro).

ℹ️ Cenā iekļauts:

Avio biļetes Rīga–Kaljari–Rīga

Lidostu nodokļi, 8 kg rokas bagāža un 13 kg nododamā bagāža. 

Grupas transfērs.

4 naktis 4* viesnīcā T Hotel 4* divvietīgā istabā ar iekļautām brokastīm. 

ℹ️ Cenā nav iekļauts:

Ēdieni un dzērieni lidojumā laikā.

Ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Ceļojuma apdrošināšana.

Individuāls transfērs.

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

*Cena ir dinamiska un var mainīties.

*Cena par vienu personu, ceļojot divatā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 100 eiro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

c841057550db65dd29c0766bdc08ffdcdd918565.jpeg

Par viesnīcu T Hotel 4*:

Mūsdienīgā 4* viesnīca T Hotel Kaljari izvietojusies pašā pilsētas centrā iepretī Lirikas teātrim. Kaljari katedrāle atrodas 1.5 km attālumā, bet līdz Poeto pludmalei jābrauc apm. 10 minūtes.

Viesnīcas plašajos un gaišajos numuros pieejams viss viesu ērtībai nepieciešamais: TV, radio,bezmaksas WI-FI, minerālūdens minibārā, seifs, fēns, iespēja regulēt gaisa temperatūru.

Viesnīcas restorāns piedāvā bufetes brokastis un itāļu stila vakariņas. Bistro var nobaudīt pusdienas, savukārt bārā - dzērienus un tur tiek rīkoti klaviermūzikas vakari.

Viesnīcā par papildus samaksu ( 15€-25€ par pers.) un iepriekšēju rezervāciju ( nedēļu iepriekš) var iegādāties iespēju 1.5 sundas apmeklēt SPA un Labsajūtas zonu ar hidroterapijas baseinu, tvaika pirtīm un hromoterapijas dušām. Relaksācijas zonā pieejamas zāļu tējas.

Noīrēto automašīnu var novietot privātajā bezmaksas autostāvvietā.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/13

Par galamērķi:

Otra lielākā sala Vidusjūrā ir Itālijai piederošais autonomais apgabals Sardīnija, kas pazīstama kā pludmaļu un vēstures mīļotāju paradīze. Tā atrodas uz rietumiem no Apenīnu pussalas, tikai 12 km no Francijai piederošās Korsikas, ko skaidrā laikā pavisam viegli saskatīt no Sardīnijas piekrastes. Jebkurš Itālijas dzīvesveida un kultūras pazinējs piekritīs, ka, lai gan sala jau no 19. gadsimta iekļauta Itālijas sastāvā, tā ir pavisam atšķirīga no valsts kontinentālās daļas.

Sardīnija ir kā patstāvīgs kontinents miniatūrā– ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju. Protams, pilsētās un lieliskajos piekrastes kūrortos, kas atbilst visizsmalcinātākajām gaumēm, pieejams viss nepieciešamais mūsdienīga dzīves ritma cienītājam. Bet izbraucot ārpus tūristu piepildītajām vietām, var attapties lauku klusumā, kur kalnu piekājēs plešas ozolu meži, ielejās stiepjas olīvkoku birzis un priežu audzes, kur pļavās ganās tūkstošiem aitu, kur kāda no 250 pludmalēm, kas kopumā aizņem 1800 km, būs pilnīgi tukša, bet ar tādām pašām mirdzoši baltām smiltīm un neticami dzidru ūdeni.

bottom of page