top of page

Dodamies šopingā uz Itāliju!
16.07.2023.–23.07.2023.

fashion_edited.jpg

Itālija ir slavena kā modes lielvalsts. Ceļojums uz Rimini – tā ir jūsu iespēja atrast populāru zīmolu modernas must-have preces, aksesuārus un dažādas "modīgas lietas".

Mūsu īpašā iepirkšanās nedēļa ļaus jums nonākt rosīgā Rimini gājēju zonā ar tradicionāliem bāriem, restorāniem un tirdzniecības pasāžām. Teju vai blakus viesnīcai Calypso (3*S), pilsētas Marina Centro rajonā, gar galveno ielu rindojas daudzi un dažādi veikali.

Vien 30 minūšu brauciena attālumā no Rimini atrodas San Mauro Pascoli mazpilsētiņa, kur apmeklēsiet vairākus zīmoluoutlet centrus – "Liviana Conti", "Pollini", "Baldinini" un "Sergio Rossi". Atceļā piestāsiet gleznainajā Santarkandželo (Santarcangelo di Romagna) pilsētiņā, lai baudītu burvīgu pastaigu pa tās vecpilsētu vai apmeklētu slaveno tufa alu kompleksu, par kura izveides mērķi patiesas skaidrības nav joprojām. Tā kā Santarkandželo apmeklēsiet pirmdienā, jums būs iespēja paklīst pa reģionam tipisku un ik nedēļu notiekošu tirgu un varbūt atrast vēl kādas interesantas lietas vai suvenīrus.

Piektdiena – vēl viena diena, kas tiks veltīta šopingam. Mūsu ceļš vedīs uz jauno "San Marino Outlet Experience" tirdzniecības centru, kurā pārstāvēti vairāk nekā 50 zīmoli. "Coccinelle", "Dolce & Gabbana", "Furla" vai "Napapijri" – tā ir tikai neliela slaveno zīmolu daļa! Dienas otrā puse tiks pavadīta Sanmarīno vecpilsētā, degustējot tradicionālos vietējos produktus.

✈ 16.07.2023. Rīga–Rimini un 23.07.2023. Rimini–Rīga

ℹ️ Cena: 806 EUR* vienai personai, ceļojot divatā. 

ℹ️ Cenā iekļauts:

Avio biļetes ("AirBaltic") Rīga–Rimini–Rīga.

Lidostu nodokļi, 8 kg rokas bagāža un atpakaļceļā 23 kg nododamā bagāža. 

Grupas transfērs.

Izmitināšana 3* viesnīcā "CALYPSO" 3*+ (Rimini) divvietīgā istabā ar iekļautām brokastīm. 

ℹ️ Cenā nav iekļauts:

Ēdieni un dzērieni lidojumā laikā.

Ekskursijas, papildu serviss viesnīcā, personīgie izdevumi.

Ceļojuma apdrošināšana.

Individuāls transfērs.

*Norādītā cena spēkā, ja norādītajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

*Cena ir dinamiska un var mainīties.

*Cena par vienu personu, ceļojot divatā. 

*Dažādi viesnīcas pakalpojumi esošās koncepcijas ietvaros var tikt mainīti sezonas laikā pēc viesnīcas administrācijas ieskatiem.

bottom of page